Novinky

Nové webové stránky

vytvořil: Jiří Nový počet komentářů: 0

Víme, že to pro Vás bude složitější zvykat si na nový design a znovu všechno hledat, ale věřte, že nebylo jiného východiska, než web zmodernizovat. 

Každá sekce nabízí produkty, které vytváříme. Jsou tam informace o tisku, výrobě, technologii, ukázka již vytvořených výrobků a samozřejmě formulář pro objednání daného produktu.

V sekci reference nyní naleznete veškeré naše vytvořené projekty. Jsou rozděleny do tří kategorií, dle nabízených služeb, plus máte možnost shlédnout i další grafiké návrhy námi vytvořené.

Je zde přidán odkaz na naše dva nové e-shopy. První se zabývá tiskem bezpečnostních štítků. Jsou to např. kalibrační terčíky, textové štítky, bezepečnostní štítky, výstražné, únikové tabulky, atp. Vstup na stránky je jak na hlavní stránce, tak i v odkazech v patičce.

Dále na hlavní stránce najdete odkaz na další náš e-shop zabívající se výrobou obrazů na plátně a tisku plakátů. Na stránkách najdete více než 700 produktů! V nabídce je mnoho motivů obrazů. Od zvířata, architekturu, rostliny, po techniku, makro apod. Maté na výběr z několika rozměrů: 20x30, 30x40, 40x60, 60x90, 80x120 cm. Můžete si nechat vytvořit i vlastní fotografii na plátno!!! Stačí jen vyplnit objednávku.

Věříme, že budete s výsledným designem spokojeni a nabídkou našich služeb spokojeni. V případě nalezení chyby na našem novém webu, nás neváhejte kontaktovat.

Freklama - Vaše správná volba

Jdi zpět

Přidat komentář