Reklamní plachty

Zrealizujeme kompletní výrobu reklamní plachty a to od samotného grafického návrhu až po jeho instalaci. 

Naše reklamní plachty jsou potištěny kvalitním inkoustem se zárukou stálobarevnosti 24 měsíců, mají svařením zpevněný obvod a jsou osazeny kovovými oky po 50 cm (větší plachty po 25-30 cm).

Velikost plachty je v podstatě neomezená.

Plachty v jednom kuse tiskneme do šíře 1,32 m a až do 50 m délky.

 

Materiály

Plachty se vyrábějí z mnoha materiálů o různé propustnosti světla a různé pevnosti. U reklamních plachet je jejich plocha využívaná pro reklamní sdělení. Výhodou využití plachet místo jiných nosičů reklamy je nízká cena, snadná instalace a široké možnosti použití grafiky a barev.

Reklamní plachty tiskneme na kvalitní lité bannery o gramáži 510 g/m2. Pro ekonomickou variantu na krátkodobé použití používáme materiály o gramáži 440 g/m2. 

 

PVC frontlit

Frontlity jsou PVC plachtoviny určené k nasvětlení ze strany tisku a k pozorování z té samé strany. Jedná se o nejběžnější používaný materiál, který nachází uplatnění napříč všemi zákazníky. Platí, že litý banner je kvalitnější a trvanlivější řešení, než laminovaný.

PVC síťoviny (MESH)

PVC síťoviny jsou materiály s textilní osnovou zalitou PVC coatingem. Na rozdíl od bannerů zůstávají v coatingu oka, která materiál celkově odlehčují a umožňují vzduchu skrze materiál proudit. Použitím síťoviny lze navíc snížit celkovou hmotnost reklamního banneru o třetinu.

 

PVC blockout

Blockout bannery jsou PVC plachtoviny s černou nebo jinou mezivrstvou, která zabraňuje průniku světla. Materiály tohoto druhu jsou často používány pro možnost oboustranného potisku.

PVC backlit

Backlit bannery jsou materiály určené k prosvětlení, mají menší optickou hustotu, než standardní banner a lépe rozvádějí světlo do nich vpuštěné. Tyto materiály jsou určeny k větším pohledovým vzdálenostem.

Textilní bannery

Použití naleznou zejména v interiéru a na výstavní expozice. Potištěný materiál díky své velmi jemné přírodní struktuře nabízí odlišné vnímání ze strany pozorovatele a je-li použitý v interiéru, dodá prostředí na útulnosti.